Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü
             

TÜRKAN ÖZGÜL

 

1978 yılında Balıkesir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Susurluk’ta tamamladı. 1998 yılında lisans, 2006 yılında da yüksek lisans programından mezun oldu. Halen İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde doktora programına devam etmektedir.

1998 yılında MEDNET Sağlık Hizmetleri ve Danışmanlık Şirketi’nde meslek hayatına başladı. 1999-2014 yılları arasında da Koç Allianz Sigorta, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Ergo Sigorta, Ak Sigorta’da yönetici pozisyonlarında görev almıştır. 2014 Mart ayından itibaren  Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak  başladığı görevine devam etmektedir.

Medikal muhasebe, sağlık hizmetleri fiyatlandırması, kurumsal ilişkiler, iş geliştirme, sağlık provizyon ve tazminat, anlaşmalı kurumlar, uluslararası iş geliştirme, yazılı ve görsel iletişim, kalite, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), çağrı merkezi gibi farklı alanlarda tecrübe sahibidir.

Tecrübe sahibi olduğu konularda katıldığı ve verdiği pek çok eğitim bulunmaktadır. Katıldığı eğitimlerden dolayı 20’nin üzerinde sertifikası ve özel eğitim programları katılımı bulunmaktadır.

Türkan Özgül evli olup, üç çocuğu bulunmaktadır.
e-Dergi

Bilgi
Edinme

Dilek ve
Önerileriniz

Anket
Bizi Takip Edin